Livestream en speelschema WK Darts 2020

Livestream en speelschema WK Darts 2020

december 6, 2019 0 Door Redactie

Van vrijdag 13 december tot 1 januari 2020 vind in Alexandra Palace in Londen het WK darts plaats. Kijk darts gratis via onze livestream.

LIVESTREAM 1 KLIK HIER

Het complete speelschema (eerste en tweede ronde) voor het WK darts van 2020 vind je hier onder!

Vrijdag 13 december
20.00 uur
Jelle Klaasen vs Kevin Burness (Eerste ronde)
Kim Huybrechts vs Geert Nentjes (Eerste ronde)
Luke Humphries vs Devon Petersen (Eerste ronde)
Michael van Gerwen vs Klaasen/Burness (Tweede ronde)

Zaterdag 14 december
13.30 uur
Darius Labanauskas vs Matthew Edgar (Eerste ronde)
Ryan Meikle vs Yuki Yamada (Eerste ronde)
Luke Woodhouse vs Paul Lim (Eerste ronde)
Jermaine Wattimena vs Humphries/Petersen (Tweede ronde)

20.00 uur
Mark McGeeney vs Matt Campbell (Eerste ronde)
Jamie Hughes vs Zoran Lerchbacher (Eerste ronde)
Raymond van Barneveld vs Darin Young (Eerste ronde)
Rob Cross vs Huybrechts/Nentjes (Tweede ronde)

Zondag 15 december
13.30 uur
Kyle Anderson vs Xiaochen Zong (Eerste ronde)
Ross Smith vs Ciaran Teehan (Eerste ronde)
Brendan Dolan vs Nitin Kumar (Eerste ronde)
Ian White vs Labanauskas/Edgar (Tweede ronde)

20.00 uur
Arron Monk vs Jose Justicia (Eerste ronde)
Andy Boulton vs Danny Baggish (Eerste ronde)
James Richardson vs Mikuru Suzuki (Eerste ronde)
Michael Smith vs Woodhouse/Lim (Tweede ronde)

Maandag 16 december
20.00 uur
Steve Lennon vs Callan Rydz (Eerste ronde)
William O’Connor vs Marko Kantele (Eerste ronde)
Vincent van der Voort vs Keane Barry (Eerste ronde)
Gary Anderson vs Dolan/Kumar (Tweede ronde)

Dinsdag 17 december
13.30 uur
Ryan Searle vs Robbie King (Eerste ronde)
Cristo Reyes vs Lourence Ilagan (Eerste ronde)
Rowby-John Rodriguez vs Noel Malicdem (Eerste ronde)
Krzysztof Ratajski vs Hughes/Lerchbacher (Tweede ronde)

20.00 uur
Ritchie Edhouse vs Boris Koltsov (Eerste ronde)
Jose De Sousa vs Damon Heta (Eerste ronde)
Ted Evetts vs Fallon Sherrock (Eerste ronde)
Jeffrey de Zwaan vs Van Barneveld/Young (Tweede ronde)

Woensdag 18 december
13.30 uur
Ron Meulenkamp vs Ben Robb (Eerste ronde)
Mickey Mansell vs Seigo Asada (Eerste ronde)
Harry Ward vs Madars Razma (Eerste ronde)
Stephen Bunting vs Monk/Justicia (Tweede ronde)

20.00 uur
James Wilson vs Nico Kurz (Eerste ronde)
Josh Payne vs Diogo Portela (Eerste ronde)
Gabriel Clemens vs Benito van de Pas (Eerste ronde)
James Wade vs Edhouse/Koltsov (Tweede ronde)

Donderdag 19 december
13.30 uur
Justin Pipe vs Benjamin Pratnemer (Eerste ronde)
Ryan Joyce vs Jan Dekker (Eerste ronde)
John Henderson vs Richardson/Suzuki (Tweede ronde)
Steve Beaton vs K Anderson/Zong (Tweede ronde)

20.00 uur
Chris Dobey vs Meulenkamp/Robb (Tweede ronde)
Danny Noppert vs Lennon/Rydz (Tweede ronde)
Dave Chisnall vs Van der Voort/Barry (Tweede ronde)
Gerwyn Price vs O’Connor/Kantele (Tweede ronde)

Vrijdag 20 december
13.30 uur
Darren Webster vs Meikle/Yamada (Tweede ronde)
Mervyn King vs R Smith/Teehan (Tweede ronde)
Jonny Clayton vs Joyce/Dekker (Tweede ronde)
Ricky Evans vs McGeeney/Campbell (Tweede ronde)

20.00 uur
Nathan Aspinall vs Boulton/Baggish (Tweede ronde)
Joe Cullen vs Wilson/Kurz (Tweede ronde)
Max Hopp vs Clemens/Van de Pas (Tweede ronde)
Peter Wright vs Rodriguez/Malicdem (Tweede ronde)

Zaterdag 21 december
13.30 uur
Keegan Brown vs Mansell/Asada (Tweede ronde)
Simon Whitlock vs Ward/Razma (Tweede ronde)
Steve West vs Searle/R King (Tweede ronde)
Adrian Lewis vs Reyes/Ilagan (Tweede ronde)

20.00 uur
Daryl Gurney vs Pipe/Pratnemer (Tweede ronde)
Glen Durrant vs De Sousa/Heta (Tweede ronde)
Mensur Suljovic vs Evetts/Sherrock (Tweede ronde)
Dimitri van den Bergh vs Payne/Portela (Tweede ronde)