UK Open 2020 Livestream

Livestream Ladbrokes UK Open 2020

Van vrijdag 6 maart tot en met zondag 8 maart kan je live via Sport Live 24 kijken naar de Ladbrokes UK Open 2020 in het Engelse Minehead.

Het toernooi word op televisie in de avond live uitgezonden op RTL 7 en op de Engelse sportzender Sky Sports. De Ladbrokes UK Open 2020 in Minehead kan je ook live kijken via de volgende gratis livestreams.

Ladbrokes UK Open livestream 1

Ladbrokes UK Open livestream 2

Ladbrokes UK Open livestream 3

In totaal doen er 23 Nederlanders mee aan de Ladbrokes UK Open 2020 in Minehead. Titelverdediger is Nathan Aspinall. De Engelsman versloeg in 2019 zijn landgenoot Rob Cross in de finale. Hier onder een overzicht van de partijen in de 1e ronde en het programma tot aan de finale.

Programma 1e ronde vrijdag (vanaf 12.00 uur)

Hoofdpodium

Mike De Decker v Lisa Ashton (R1)
Damon Heta v Scott Waites (R1)
Kyle McKinstry v Fallon Sherrock (R1)
Scott Baker v Mark McGeeney (R2)
Jeff Smith v John Michael (R2)
David Pallett v Doets/Thompson (R2)
Heaver/Noguera v McKinstry/Sherrock (R2)
Luke Humphries v Kyle Anderson (R3)
Kim Huybrechts v Robert Thornton (R3)
Josh Payne v Luke Woodhouse (R3)

Podium 2

Cody Harris v Scott Taylor (R1)
Kai Fan Leung v Kelvin Self (R1)
Adam Hunt v Karel Sedlacek (R1)
Keane Barry v Alan Tabern (R1)
Andy Hamilton v Patrick Lynskey (R1)
Marko Kantele v Dirk van Duijvenbode (R2)
Heta/Waites v Geert Nentjes (R2)
Larsson/Meikle v De Decker/Ashton (R2)
Menzies/Brooks v Nick Kenny (R2)
Ryan Searle v Cristo Reyes (R3)
William O’Connor v Jan Dekker (R3)
Vincent van der Voort v Smith/Michael (R3)
Koltsov/Van Trijp/Davidson/Borland v Larsson/Meikle/De Decker/Ashton (R3)

Bord 3

Steffen Siepmann v Krzysztof Kciuk (R1)
Peter Jacques v Ciaran Teehan (R1)
Michael Barnard v Steve Brown (R1)
Daniel Larsson v Ryan Meikle (R1)
Harry Ward v Gavin Carlin (R2)
Kirk Shepherd v Leung/Self (R2)
Hunt/Sedlacek v Barrie Bates (R2)
Hayden/J Clark v Richardson/Penhall (R2)
Ron Meulenkamp v Richard North (R3)
Jones/Blades/Whitehead v Steve West (R3)
Devon Petersen v Menzies/Brooks/Kenny (R3)
Justin Smith/Jenkins/Beeney/Harms v Atkins/Murray/Bunse (R3)
Huckvale/Burton/Van der Meer v Heaver/Noguera/McKinstry/Sherrock (R3)

Bord 4

Jason Askew v Greg Ritchie (R1)
Jason Heaver v Jesus Noguera (R1)
Adam Smith-Neale v Ben Cheeseman (R1)
Darren Beveridge v Nathan Rafferty (R1)
Andy Boulton v Reece Robinson (R2)
Nathan Derry v Maik Kuivenhoven (R2)
Justin Smith/Jenkins v Beeney/Harms (R2)
Telnekes/Kleermaker v Madars Razma (R2)
Jamie Lewis v Ross Smith (R3)
Evetts/Van Peer/Roelofs v James Wilson (R3)
Steve Lennon v Barnard/Brown/Barry/Tabern (R3)
Mickey Mansell v Zonneveld/Hamilton/Lynskey (R3)

Bord 5

Adam Huckvale v Stephen Burton (R1)
Rhys Hayden v James Clark (R1)
Cameron Menzies v Bradley Brooks (R1)
Kevin Burness v Harald Leitinger (R1)
Jonathan Worsley v Matt Clark (R2)
Carl Wilkinson v Siepmann/Kciuk (R2)
Ted Evetts v Van Peer/Roelofs (R2)
Barnard/Brown v Barry/Tabern (R2)
Justin Pipe v Shepherd/Leung/Self (R3)
Ryan Joyce v Jacques/Teehan/Meeuwisse (R3)
Jose De Sousa v Williams/Owen/Gray (R3)
Van Duivenbode/Beveridge/Rafferty v Jamie Hughes (R3)

Bord 6

Aaron Beeney v Wesley Harms (R1)
Boris Koltsov v Danny van Trijp (R1)
Andrew Davidson v William Borland (R1)
Lewis Williams v Robert Owen (R1)
Harris/Taylor v Jason Lowe (R2)
Atkins/Murray v Christian Bunse (R2)
Mike van Duivenbode v Beveridge/Rafferty (R2)
Niels Zonneveld v Hamilton/Lynskey (R2)
Derry/Kuivenhoven v Gabriel Clemens (R3)
Darius Labanauskas v Kantele/Van Duijvenbode (R3)
Hayden/J Clark/Richardson/Penhall v Toni Alcinas (R3)
Matthew Edgar v Smith-Neale/Cheeseman/McGuirk/Rydz (R3)

Bord 7

Martin Atkins v Ryan Murray (R1)
Shane McGuirk v Callan Rydz (R1)
Wayne Jones v Gary Blades (R1)
Berry van Peer v Owen Roelofs (R1)
Rowby-John Rodriguez v Askew/Ritchie (R2)
Jacques/Teehan v Yordi Meeuwisse (R2)
Williams/Owen v Adrian Gray (R2)
Burness/Leitinger v Joe Murnan (R2)
Martin Schindler v Benito van de Pas (R3)
Baker/McGeeney v Boulton/Robinson (R3)
Worsley/M Clark v Harris/Taylor/Lowe (R3)
Telnekes/Kleermaker/Razma v Heta/Waites/Nentjes (R3)

Bord 8

Justin Smith v Andy Jenkins (R1)
Derk Telnekes v Martijn Kleermaker (R1)
James Richardson v Darren Penhall (R1)
Kevin Doets v Alfie Thompson (R1)
Huckvale/Burton v Vincent van der Meer (R2)
Jones/Blades v Conan Whitehead (R2)
Koltsov/Van Trijp v Davidson/Borland (R2)
Smith-Neale/Cheeseman v McGuirk/Rydz (R2)
Jelle Klaasen v Rodriguez/Askew/Ritchie (R3)
Ward/Carlin v Wilkinson/Siepmann/Kciuk (R3)
Pallett/Doets/Thompson v Simon Stevenson (R3)
Hunt/Sedlacek/Bates v Burness/Leitinger/Murnan (R3)

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)
Vierde ronde met top-32 wereldranglijst en 32 winnaars middagsessie

Zaterdag 7 maart
Middagsessie(vanaf 13:30 uur)
Vijfde ronde

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)
Zesde ronde

Zondag 8 maart
Middagsessie (vanaf 13:45 uur)
Kwartfinales

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)
Halve finales & finale

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

%d bloggers liken dit: